Oto moja historia.

Ten wpis będzie bardziej prywatny niż inne. Pytacie mnie często jak zaczynała się moja przygoda z szyciem, skąd pomysł na taki biznes?

Otóż początki nie były łatwe w sumie jak każde. Szyć nauczyła mnie moja Teściowa <3 za co jestem wdzięczna; chciałam nauczyć się szyć dla moich dzieci. Szukałam akcesoriów dla maluszków, które sprostają moim wymaganiom chciałam aby były wysokiej jakości, aby były praktyczne (najlepiej, aby spełniały kilka funkcji), chciałam żeby były bezpieczne dla dzieci, z naturalnych materiałów, hipoalergiczne i delikatne dla skóry dziecka oraz aby była to polska marka szyjąca w duchu zero waste. Z drugiej strony pomyślałam, dlaczego nie miałabym sama uszyć wyprawki dla dzieci?


Od dziecka mam syndrom 'ja siama’ – od szkraba chciałam wszystko robić sama od codziennych małych czynności po duże projekty w życiu dorosłym. A więc co to dla mnie nauczyć się szyć? Dostałam już wysłużoną maszynę Łucznika – którą uwielbiam <3 i zaczęłam się uczyć. Szycie wydaje się takie łatwe tylko przeciągnąć przez maszynę, niestety trzeba się nauczyć np. tego aby szyć prosto, bez 'dyndających’ nitek, aby wszystko do siebie pasowało.

Gdy już się nauczyłam poszły w ruch, kocyki, poduszki, rożki, pościel… ciągle uczę się czegoś nowego! Sprawia mi to wielką przyjemność i frajdę, że mogę towarzyszyć Waszym pociechom w pierwszych dniach na tym świecie oraz dekorować wasze pokoiki – przestrzenie w których tworzycie Wasze piękne relacje i historie. <3

Zawsze marzyłam, aby stworzyć markę dla dzieci, a urlop macierzyński dał mi taką szansę. Oczywiście rozwijanie marki między jedną, a drugą drzemką; zabawą czy karmieniem nie jest łatwe, ale na sukcesy i Wasze zaufanie trzeba sobie zapracować. Zaczynam od dziecięcej wyprawki noworodka i przedszkolaka, ale moim marzeniem jest aby tworzyć dla wszystkich dzieci małych i dużych oraz ciągle poszerzać ofertę. Drugim wielkim krokiem i cichym marzeniem jest otworzenie swojego sklepu stacjonarnego mam nadzieję, że kiedyś w przyszłości się spełni.

A Ty jakich produktów poszukujesz dla swojego maluszka?
Pomożesz mi spełnić marzenia i udostępnisz wpis?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Shopping Cart