Śpij spokojnie… – muślin bawełniany.

Sen odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu i ma wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie. Jeżeli jesteśmy wyspani to czujemy się lepiej, dlatego zależy nam, aby nasze pociechy miały spokojny, bezpieczny oraz dłuuugi sen.

Niemowlaki przesypiają większą część doby. Spokojny sen oraz wygoda są bardzo ważne, dlatego powinniśmy dbać o to, aby wybierać tylko bezpieczne materiały, którymi otulamy dzieci, tak aby były również bezpieczne. Pozwalają na to tkaniny posiadające certyfikat GOTS i OEKOTEX. Jednym z najlepszych wyborów jest muślin bawełniany – dwukrotnie zmiękczany, bezpieczny, przewiewny, naturalny – to tylko niektóre z cech, a połączenie ich wszystkich razem daje nam idealne otulenie i spokojny sen.

Muślin jest najlepszym wyborem nie tylko na upalne letnie dni, ale jego właściwości termoregulacyjne doskonale sprawdzą się również jesienią czy wiosną. Delikatna skóra niemowlaków wymaga najwyższej jakości materiałów, więc stworzyliśmy serię produktów z muślinu bawełnianego. Znajdziecie w niej m.in. pościele, rożki niemowlęce, pieluszki czy poduszki. To w pełni bezpieczne i naturalne produkty z przeznaczaniem dla najmłodszych na ciepłe dni, ale i okresy przejściowe.

Kompletując bezpieczną wyprawkę dla maluszka, możemy spać spokojnie wiedząc, że zrobiliśmy wszystko, aby zapewnić komfort naszemu dziecku.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Shopping Cart